Özel ve Hazır Web Tasarımı

Firmamıza Ait Tasarımlar

Firmamız tarafından geliştirilen yazılımlarımız , müşterilerimiz tarafından yıllardır memnuniyetle kullanılmaktadır. Birbiriyle uyumlu yazılımlarımız sayesinde zengin modüller [eklentiler] ilave edilebilmekte ve web yazılımlarımız sorunsuz bir şekilde uyum sağlamaktadır.

Google u Seviyor ve Seviliyoruz

Yazılımlarımız Google değerlerine uygun bir şekilde geliştirilmiştir. Arama motorları tarafından kolayca kaydediliyor ve web sitenizin kısa sürede üst sıralara çıkması sağlanıyor.

Yabancı Dil Desteği

Web sitenizin her ülkede yayınlanabilmesi için tüm yabancı dilleri destekliyor istediğiniz sayıda dil eklemek için destek sağlıyoruz.


Profesyonel Tasarımlar

Web tasarım ekibimizin oluşturduğu tasarımlar ile sizin markanızı en iyi şekilde yansıtan çalışmalar yaparak müşterilerinizin kullanımına uygun,kolay , anlaşılır firmanıza ait web siteleri yapıyoruz.

Tüm Bildirimler Cep Telefonunuzda

Mobil uyumlu web siteniz ile ziyaretçilerinizin tüm talep ve bildirimlerini tanımlamış olduğunuz cep telefonu numarası ile sms olarak iletiyoruz.

Mobil ve Tablet Uyumlu / Responsive Tasarımlar

Web siteniz tablet ve mobil uyumlu hazırlanmaktadır. Tüm web tarayıcılarında sorunsuz görüntülenmektedir. Web sitenizi en iyi şekilde kullanmak için çalışmalar yapılmaktadır.

Web sitesi yaptırmak, bir hedefe ulaşmak üzere verilmiş bir karar olmalıdır. Web sitenizi başarıya götürecek yollar ancak profesyonel ekipler ile sağlanabilir.